קבלני שיפוצים

מי לא עבר שיפוצים לפחות פעם אחת במהלך חייו? שיפוצים הם תהליך מורכב הדורש תכנון מראש. ההחלטה על ביצוע שיפוצים היא אולי מרעננת ומרגשת, אך זו גם החלטה הכרוכה בהפעלת שיקול דעת. השיפוצים משבשים את חיי השגרה שלנו ולפעמים אף של שכנינו, הם דורשים השגת אישורים מיוחדים, ובמקרים מסוימים גם מעבר למקום מגורים זמני. בתוך כל התסבוכת הזו אתם רוצים שיעמדו לצדכם קבלנים מומלצים שיעזרו לכם לעבור את תקופת השיפוצים בשלום.

קבלני שיפוצים במרכז

חברת דרור שיפוצים מציעה שירותי קבלני שיפוצים במרכז בערים כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, פתח תקווה ועוד. החברה כוללת מערך שלם של קבלני שיפוצים מקצועיים שיעזרו לכם בתכנון הבנייה מההתחלה ועד הסוף. קבלן שיפוצים מקצועי ייפגש עמכם במסגרת פגישה ראשונית ובלתי מחייבת כדי לדון אתכם בסוג השיפוץ. הוא גם יבחן את השטח ויברר מה בדיוק צריך לעשות: האם יש צורך להחליף את כל הצנרת? או לשנות ריצוף? לאחר מכן, בתיאום עם הלקוח, ייקבע לוח זמנים שלפיו יעבוד הקבלן ואנשי הצוות שלו. העובדים יגיעו בשעות עבודה שנקבעו מראש כדי לבצע את העבודה, תוך שמירה על ניקיון מרבי בסיום כל יום עבודה. לחברת דרור שיפוצים ניסיון רב בתחום השיפוצים, ובמהלך שנות עבודתה הרבות היא נתקלה וממשיכה להיתקל באין ספור מקרים מגוונם הדורשים חשיבה פרקטית ויצירתית בתחום השיפוץ.

מיהו קבלן גבס

קבלן גבס הוא קבלן המתמחה בכל שיפוץ הדורש עבודה בגבס, כגון: בנייה בגבס, עיצוב עבודות בסלון באמצעות גבס, עבודות גבס במטבח, חיפוי קירות, תיקונים לקיר גבס, תוספות ועבודות גימור לקיר גבס וכדומה. כיצד תבחרו קבלן גבס? ראשית, חשוב לבדוק כי הקבלן רשום כחוק וכי יש לו תעודת הכשרה לעבודה בתחום הגבס. שנית, מומלץ לבקש מהקבלן המועמד עבודות בגבס שנעשו בהנחייתו. בחנו אותן – האם זהו סוג השיפוץ שאתם מחפשים? שלישית, אם אתם עדיין לא בטוחים למי לפנות, בקשו המלצות מחברים. כשנושא השיפוצים עולה, לעתים אנו מופתעים ממספר החברים הרב שיש לנו שעברו שיפוץ קיר גבס, או הוסיפו עבודות גבס יצירתיות לסלון ביתם.

באילו סטנדרטים צריך לעמוד קבלן שיפוצים

מלבד הטיפים לבחירת קבלן גבס שכב הוזכרו, להלן כמה נקודות חשובות שיש להתייחס אליהן כאשר אתם באים לבחור קבלן שיפוצים, מכל סוג שהוא:

  • קבלן ללא עבר פלילי – בדקו אם הקבלן לא הסתבך עם החוק בתקופה כלשהו בחייו. בדיקה מעין זו יכולה לעשות את ההבדל הקטן בין קבלן אמין לקבלן בלתי אמין.
  • קבלן קרוב לבית – רצוי לבחור קבלן הקרוב עד כמה שניתן לאזור מגוריכם. בחירה זו תחסוך בעלויות הנסיעה ותקל על עבודת הקבלן הדורשת לא פעם העברה של חומרים וציוד כבדים.
  • ביטוח – עובדה שלא כולם מודעים אליה, אך כל קבלן שיפוצים צריך לדאוג לביטוח עבור עבודות הבניה והעובדים שהוא מעסיק, במקרה שבו ייגרם נזק לרכוש או לאחד העובדים.

קבלני שיפוצים מקצועיים רק תחת מקום אחד, חייגו כעת 072-3385884