קבלן שיפוצים

רוצים לרענן את הבית לקראת חג הפסח? צריכים להחליף את הצנרת? אין כמו שיפוץ טוב שיעניק לבית מראה חדיש ויוקרתי יותר. אך כדי להוציא את תכניתכם אל הפועל אתם זקוקים לשירותיו של קבלן שיפוץ טוב שינחה אתכם במהלך כל שלבי השיפוץ ויעזור לכם לעבור את השיפוצים בשלום. אחרי הכול, שיפוץ הוא פעולה בלתי פשוטה המערערת את השגרה היומית ולעתים אף מוציאה אתכם מהבית לתקופה ממושכת.

קבלן שיפוצים במרכז

גרים בתל אביב או בערים השכנות לה? מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ? חברת דרור שיפוצים בעלת ניסיון רב שנים בשיפוץ בתים ומשרדים, ומציעה שירותים במגוון ערים באזור המרכז: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, קריית אונו ועוד. החברה מציעה את שירותיו של קבלן שיפוצים בכל התחומים: לקיחת פיקוד על העבודה המתבצעת בשטח, לדאוג לכך שיגיעו כל החומרים הדרושים לצורך שיפוץ דירה, לתאם פגישות עם הספקים, לדאוג לכך שהלקוח יקבל יחס אישי ואדיב, ובקיצור – לנהל את כל תהליך השיפוצים מתחילתו ועד סופו.

כיצד לבחור קבלן שיפוצים

בחירת קבלן שיפוצים לדירה אינה דבר של מה בכך. אתם מפקידים את היקר לכם, ביתכם, בידיו של אדם זר, ולכן תרצו שהקבלן יהיה אדם מקצועי ואמין שאפשר יהיה לסמוך עליו. אלה הן כמה נקודות שיעזרו לכם בבחירת שיפוצניק טוב:

  • תעודות ורישיונות – חשוב לבדוק שקבלן השיפוצים הוא בעל ההכשרה המתאימה ויש לו רישיון לעבוד כקבלן.
  • תחום ההתמחות – בדיוק כמו רופא או עורך דין, גם לקבלן שיפוצים יש תחומי התמחות. בחרו את הקבלן בהתאם לשיפוץ שאתם צריכים לבצע. קיימים מגוון תחומים שבהם עוסק הקבלן, כדוגמת אינסטלציה, ריצוף, הריסה וכדומה.
  • תיק עבודות – תוכלו לבדוק עבודות קודמות של הקבלן, לבחון את סוג העבודה ולראות אם זה מתאים לכם.
  • המלצות על קבלן – אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים ולא יודעים למי לפנות, נסו לבצע תחילה סקר שוק ולשאול חברים ומכרים לגבי שיפוצניק טוב. אם אין לכם חברים שעברו שיפוץ לאחרונה, תוכלו לחפש באתרי האינטרנט בעלי עסק בתחום השיפוצים ולקרוא מה כתבו הגולשים על קבלן מסוים.
  • ניסיון – מומלץ לפנות לקבלן בעל ניסיון של שנים בתחום השיפוצים. קבלן מנוסה מתמודד טוב יותר עם בעיות הנקרות בדרכו במהלך ביצוע שיפוצים.
  • ביטוחים – חשוב לוודא כי לקבלן השיפוצים שאתם פונים אליו יש את כל הביטוחים הדרושים, כולל כיסוי של ביתכם ורכושכם במקרים של תקלות.
  • התרשמות מעבודת הקבלן – בחרתם קבלן? מזל טוב. כעת תוכלו להתחיל בשיפוצים שכה חיכיתם להם. רק שימו לב כי כרגע עליכם להיות עם היד על הדופק ולבחון את עבודתו של הקבלן. האם הוא מגיע לעבודה בזמן שנקבע? האם הוא מקשיב לדרישותיכם? האם הוא דואג שלא יישאר לכלוך מיותר בסיום עבודת השיפוצים מדי יום ביומו? כיצד מגיב הקבלן לשינויים בפרויקט או לתקלות – האם הוא מגיב במקצועיות ומציע פתרונות יצירתיים, או מתווכח אתכם על כל צעד ושעל?

קבלן שיפוצים מקצועי, רק דרור שיפוצים, להצעת מחיר חייגו כעת 072-3385884