קבלן שיפוצים רשום

רוצים להתחדש ולצבוע את קירות הבית? מקבלים עובדים חדשים למשרד וצריכים להרחיב אותו ולהוסיף חדר או שניים? כשרוצים לבצע שיפוץ בבית או במשרד נדרשת עזרה של קבלן. כאשר גורלו של הבית מופקד בידיו של זר, אנו מעוניינים בכך שהקבלן יהיה מקצועי עד כמה שניתן וינהל עבורנו את עבודות השיפוץ על הצד הטוב ביותר. ומעל לכול, חשוב לבדוק כי השירותים שאתם שוכרים הם שירותי קבלן שיפוצים רשום.

איך בודקים שהקבלן רשום

קבלן רשום הוא קבלן ששמו מופיע בפנקס הקבלנים. פנקס הקבלנים כולל רשימה של כ-1000 קבלנים מורשים מכל רחבי הארץ אשר קיבלו את ההסמכה לבצע עבודות קבלנות מורכבות שעלותן עולה על סכום כולל של 30 אלף שקלים. כדי לבדוק אם הקבלן אכן רשום תוכלו לדרוש ממנו את תעודתו או לגשת למשרד השיכון ולבדוק אם שמו של הקבלן מופיע ברשימות. בנוסף לרישוי והרישום, הקבלן צריך להציג לכם תעודה מקצועית שקיבל בסיום לימודיו המעידה על כך שהוא קבלן מוסמך.

קבלנים עם התחייבויות

חברת דרור שיפוצים היא חברת קבלנות בעלת ניסיון רב בתחום השיפוץ, המעסיקה קבלנים מורשים בלבד בהתאם לתקנות בחוק. כמו כן, החברה מציעה מגוון שיפוצים במחירים זולים והוגנים, מבלי לוותר על עובדים טובים ועל איכות החומרים שבהם משתמשים לצורך בנייה או שיפוץ. עיקר העבודה של החברה מתרכזת בתל אביב ובערים נוספות במרכז: ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, חולון, בת ים, קריית אונו וערים שכנות נוספות.

קריטריונים נוספים לבחירת קבלן שיפוצים רשום

אחרי שווידאנו שלפני עומד קבלן שיפוצים רשום, עלינו לבצע בדיקות נוספות כדי לבדוק שאנו שוכרים את שירותיו של קבלן מקצועי:

  • להתאים את הקבלן לסוג העבודה – לפני שאתם פונים לקבלן החליטו על השיפוץ שיש לבצע. אם למשל, מדובר בעבודה על קיר גבס, יש לפנות לשירותיו של קבלן גבס המכיר את סוג העבודה.
  • קבלני שיפוצים מומלצים – קבלן מקצועי הוא לא רק קבלן שעושה עבודתו נאמנה, אלא גם מומחה שצבר המלצות במהלך השנים. ככל שהקבלן טוב יותר ומנוסה יותר, כך ההמלצות עליו רבות. אל תתביישו לבקש מהקבלן עצמו המלצות, כי מי יודע, אולי גם אתם תהיו בין הממליצים שלו? מעבר לכך, חפשו את שמו של הקבלן בגוגל ושאלו חברים טובים שעברו שיפוצים לאחרונה.
  • מהלך העבודה – גם כאשר כבר בחרתם קבלן שיפוצים, בחנו את אופן העבודה שלו. האם הוא מגיע לבצע שיפוצים בדיוק בזמנים שקבעתם אתו? האם הוא מצליח להשליט סדר על העובדים שאתו? האם הוא מחשיב את דעתכם? האם הוא יכול לקבל החלטות במהירות במצבים שבהם צצות בעיות בלתי צפויות?
  • ביטוח רכוש ועובדים – כל קבלן שיפוצים רשום צריך להציג בפניכם אישור לביטוח המכסה נזקי רכוש ונזקים גופניים שעלולים להיגרם לעובדים במהלך השיפוצים. כולנו רוצים להאמין שלנו זה לא יקרה, אך עבודת השיפוץ יכולה להיות מורכבת, בעיקר אם היא כוללת פעולה כמו הריסת קיר שעלולה לפגוע בסביבה הקרובה.

קבלן שיפוצים רשום רק עם תעודה והסמכה מתאימה, דרור שיפוצים מספק לכם את זה במחיר אטרקטיבי, חייגו כעת 072-3385884