הצעת מחיר לשיפוץ

החלטתם לשפץ את הבית לקראת חג האביב הקרב ובא? או שהברזים שלכם מטפטפים ואתם מוכרחים להחליף את הצנרת? כך או כך אתם זקוקים לקבלן שיפוצים טוב. כדי לבחור קבלן טוב, אנו צריכים להביא בחשבון כמה קריטריונים: הקבלן צריך להיות רשום כחוק, ללא עבר פלילי, בעל ביטוח מקיף עבור העובדים שהוא מעסיק ועבור הרכוש למקרים שבהם נגרם נזק, וכמובן קבלן מנוסה המאזין לדרישות הלקוח ויודע לפתור בעיות שצצות בשטח במהלך השיפוצים.

הצעת מחיר כקריטריון לקבלן

הצעת מחיר לשיפוץ היא אחד הקריטריונים שיש להביא בחשבון כשבאים לבחור קבלן שיפוץ. במקרים לא מעטים לא מייחסים חשיבות רבה למחיר, וסוגרים על מחיר רק כאשר סוכמו כל הנקודות האחרות עם הקבלן. עם זאת, המחיר או קריטריון חשוב שיש להתייחס אליו בכובד ראש. לגבי המחירים קיימות הצעות מגוונות בשוק, הכול בהתאם לעבודות השיפוץ הנדרשות מצד הלקוח. מטבע הדברים, לא תבחרו קבלן שיפוצים המציע מחיר גבוה מדי, כשבסך הכול ביקשתם לצבוע את הקירות. מנגד, אל תתפתו למחיר נמוך באופן מחשיד. רמאים מצויים בכל מקום וגם בתחום הקבלנות. אם המחיר נשמע לכם זול מדי, ייתכן שמנסים לרמות אתכם על ידי ביצוע עבודה זולה ובלתי מקצועית, או על ידי "היעלמות" הקבלן עם כספכם.

קבלן עם התחייבות

חברת דרור שיפוצים היא בעלת ניסיון רב הפועלת במשך שנים רבות בתחום של קבלני השיפוצים. החברה צברה במהלך השנים עשרות המלצות, ומתחייבת כלפי הלקוח לבצע את העבודה ביעילות, תוך שימוש בחומרים איכותיים, וכל זאת תוך שהיא מספקת ללקוח הצעת מחיר הוגנת, בהתאם לסוג השיפוץ שעליו לבצע.

סוגי הצעות מחיר

הצעת מחיר לשיפוץ משתנה מקבלן שיפוצים אחד למשנהו, תוך התחשבות בהיקף העבודה שיש לבצע ובמבנה שבו מבצעים את השיפוצים. כך למשל, פירוק ריצוף עשוי לעלות בסביבות ה-5,000 שקלים, פירוק מטבח או סלון קיימים בין 700 ל-1000 שקלים, הנמכת גבס כ-2,000 שקלים, עבודות אינסטלציה למטבח או לאמבטיה יכולות לעלות בין 1,200 ל-2,500 שקלים. חשוב לציין שמחירים אלה הם דוגמאות להמחשה בלבד. כדי לקבל מושג מדויק יותר, מומלץ לפנות לקבלן שיפוצים שיספק הצעת מחיר בהתאם לשיפוץ שישי לבצע.

מקרים שבהם אנו זקוקים לשיפוצניק

אלה כמה דוגמאות למקרים שבהם אנו צריכים את עזרתו של שיפוצניק:

  • בעיות בצנרת – אם המים באמבטיה אינם זורמים בצורה אחידה, ייתכן שיש צורך להחליף את הצינורות. קבלן שיפוצים יוכל להעריך את המצב ולהציע החלפת צנרת בהתאם.
  • הוספת חדר – מעוניינים להוסיף עוד חדר לבית קרקע? אחרי שהשגתם את כל האישורים והגעתם לפשרה עם השכנים, זה הזמן לקרוא לקבלן שיפוצים. הקבלן ימדוד את השטח שבו אתם מעוניינים לבנות ויציע לכם הצעות מקצועיות בהתאם לכך.
  • החלפת ריצוף – מעוניינים להחליף את רצפת האמבטיה לריצוף חדש ויפה יותר? קבלן שיפוץ יעזור לכם לבחור את הריצוף המתאים, תוך התחשבות במיקום האמבטיה ובגודלה.
  • הריסת קירות – החלטתם להגדיל את הסלון ולהרוס את הקיר המפריד בינו לבין חדר האוכל? הריסה של קיר יכולה להיות מסוכנת אם לא מבצעים אותה כראוי. קבלן שיפוץ יכול לפקח על מהלך העבודה ולדאוג לכך שאיש לא ייפגע.

הצעת מחיר לשיפוץ עם חברת דרור שיפוצים, זה בטוח יותר, חייגו כעת 072-3385884